To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca inżynieryjna, techniczna w Zabrze.

Technik utrzymania ruchu

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux Poland Sp. z o.o. fabryka w Zabrzu (ul. Pyskowicka 19) produkująca okapy kuchenne poszukuje kandydatów na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU (NARZĘDZIOWIEC)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykonywanie bieżących napraw narzędzi oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości

- dokonywanie okresowych przeglądów narzędzi

- prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów narzędzi

- proponowanie usprawnień i modyfikacji w narzędziach

- wsparcie procesu doboru i zakupu części zamiennych

OCZEKUJEMY:

- min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu, przy pracy z narzędziami tłoczącymi, wykrojnikami

- wykształcenia technicznego o profilu ślusarz narzędziowy

- znajomości procesów tłoczenia, wykrawania, gięcia

- umiejętności obsługi maszyn skrawających

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

- umiejętność spawania MIG-MAG, TIG

- posiadanie uprawnień UDT II Ż oraz umiejętność obsługi wózka widłowego

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bogaty system premiowania

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne)

- szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji

- koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna w LuxMed lub karta przedpłacona)

- kontakt z najnowszymi rozwiązaniami w przemyśle

- pracę w systemie 3-zmianowym

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej: www.pracawelectrolux.pl

Praca u nas to inwestycja we własne bezpieczeństwo - szczególnie dbamy o przestrzeganie zasad BHP!

Osoby zainteresowane pracą, proszone są o przesłanie CV zawierającego klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Dodane o 16:21, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:897
  • ID ogłoszenia: 609282391

Ogłoszenia użytkownika Dział Rekrutacji